Duyurular

Anasayfa > Duyurular

Rames Cafe Rest

İzmir Selway Outlet Park'ta başlayan cafe konseptimiz Akhisar Karayolu üzerinde Shell benzin Istasyonu'nda devam ediyor. Özel dekorasyonu ve geniş menüsüyle Rames Cafe'ye mutlaka uğrayın!


Marmara Park

TÜRKİYE'nin ilk "Future Store" konseptli İstanbul Beylikdüzü’ndeki Marmara Park Alışveriş Merkezindeki yerimizi aldık.


Kocaeli NCity

Kocaeli'nin en eski alışveriş merkezlerinden biri olan, Büyükşehir Belediye binasının yanında kurulu N'City Alışveriş merkezinde yerimizi aldık.


Ramiz Plus

O bir artı... Köfteci Ramiz'de bulmak istediğiniz dünya mutfağından özenle seçilmiş ürünler artık size uzak değil. Muhteşem ızgaramızdan çıkan ürünlerin salata ve makarnaya tat kattığı konseptimizde bir sürpriz ürün sizi bekliyor.


Ramiz'den Yeni Tatlar

Her zevke ve her damağa hitap eden muhteşem sütlü tatlılar şimdi Köfteci Ramiz’de buluşuyor.


Ramiz Soslu Tavuk

Menümüze yeni eklenen Ramiz Soslu Tavuk'u mutlaka deneyin!


Ramiz Çocuk

İlk olarak Trump Towers Kidsmall'da faaliyete başlayan yeni konseptimiz "Ramiz Çocuk" sağlıklı ürünleriyle yetişkin ve çocuklarımızın hizmetinde.


Dört Yeni Lezzet Durağı…

Yeni şube açılışlarına hız kesmeden devam eden Köfteci Ramiz 4 noktada daha açıldı. Kocaeli Yapı Kredi Bankacılık Üssü, Adana Çukurova, Antakya Prime Mall ve Bursa Nilüfer Carrefour Avm’de açılan şubelerimiz yoğun ilgiyle karşılandı.


İstanbul’a 3 Yeni Şube Daha

Köfteci Ramiz İstanbul’u fethetmeye devam ediyor… Biri, Anadolu yakasının en kalabalık ilçelerinden biri olan Pendik'te; bir diğeri Avrupa yakasında Bayrampaşa Ora Avm’de; üçüncüsü de Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde...


Avrupa Yakası’na 2 Yeni Şube

Köfteci Ramiz İstanbul’un Avrupa yakasına iki yeni şube daha açtı. Ağustos ayının sonunda Arena Park Avm’de, Eylül başında da Akbatı Avm’de sevenleriyle buluşan Ramiz...


1   2   3   4   5   6   7   8   9   10