Duyurular

Anasayfa > Duyurular

Rames Cafe-Rest İstanbul'da

İstanbul'daki ilk şubesi, Anadolu yakasında Kartal Sahil yolunda Koçtaş ve Migros’un bulunduğu kordon boyunda açılan "Rames Cafe&Rest", yan yana bulunduğu Köfteci Ramiz restoranıyla aynı anda hizmete girmiştir.


Köfteci Ramiz İskenderun'da

Köfteci Ramiz bir şube de İskenderun'da açarak 19 ilde 85 şubeye ulaştı. 27 Mayıs'ta açılan restoranımız aynı zamanda Köfteci Ramiz'in ikinci Ramiz Plus şubesidir.


Köfteci Ramiz Isparta’da

Bir şube de Isparta Iyaş Park’ta açan Köfteci Ramiz Türkiye çapında 23 ile ulaştı. 22 Temmuz’da açılan şubemiz Isparta’lıların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Alışverişten yorulan ve lezzetli bir mola vermek isteyen...


Bozüyük’te Açıldık

Köfteci Ramiz bir şube de Bilecik Bozüyük’te açtı. Bilecik ilinin ekonomik, sosyal, siyasi kalbi konumunda olan ilçe, Türkiye çapında ilinden büyük olan nadir ilçelerden biridir. Bozüyük Çevreyolu üzerinde yer alan Sarar Avm’de


Denizli'ye İkinci Şube...

Köfteci Ramiz Denizli'deki ikinci şubesini Forum Çamlık AVM'de açtı. Ulusal ve uluslararası markaların yer aldığı AVM; mağazaları, restoranları, eğlence alanları ve 7 salonlu sineması ile Denizli’nin perakende piyasasına da yeni bir boyut getirdi.


Ramiz'den İki Yeni Şube

Köfteci Ramiz Antalya'da (Terracity Avm) ve İzmir'de (Mavişehir Egepark) birer şube yeni açarak şube sayısını 88'a çıkardı...


Adana Optimum Outlet’teyiz

08 Nisan 2011'de Adana'nın ilk outlet alışveriş merkezi olarak açılan Adana Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi; bölgenin en büyük outlet alışveriş merkezi olmuştur. Modern mimarisi, alternatif ve geniş alışveriş seçenekleri ve eşsiz manzaralı terası..


Kıbrıs Şehitleri'ndeyiz

İzmir'in en merkezi ve en işlek caddelerinden Kıbrıs Şehitleri'nde 20 Mayıs'ta yeni şubemizi açtık...


Mecidiyeköy'de Hizmetinizdeyiz

İstanbul'daki 53. şubemizi Avrupa yakasının en popüler ilçelerinden Mecidiyeköy'de açtık. Büyükdere Caddesi'nde 2 katlı görkemli restoranımızla hizmetinizdeyiz.


Dolphin Alışveriş Merkezi'ndeyiz

Köfteci Ramiz Kocaeli ilindeki dördüncü şubesini, Kocaeli’nin yaşam ve alışveriş merkezi Dolphin Center’da Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun da katıldığı görkemli bir törenle açtı.


1   2   3   4   5   6   7   8   9   10