Duyurular

Anasayfa > Duyurular

Kavak Yelleri'ne Sponsor Olduk

Köfteci Ramiz, sevilen dizi Kavak Yelleri'ne sponsor oldu. Senaryo gereği açılan restoranın tüm iç ve dış dekorasyonu Ramiz konseptine göre hazırlanmış...


Avcılar Pelican Mall'dayız

İstanbul’un en kalabalık ilçeleri arasında bulunan Avcılar, Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne ev sahipliği yapıyor. Çelik konstrüksiyon ağırlıklı yapıdan oluşan Pelican Mall’da 4 katta ortalama 100 mağaza ziyaretçilere hizmet veriyor.


Mühürdar Caddesi'nde Açıldık

Kadıköy'ün en işlek caddelerinden biri olan Mühürdar Caddesi'nde yeni şubemizi açtık. 150 metrekarelik restoranımızda aynı anda 70 kişi yemek yiyebiliyor.


Avrupa Yakasına 3 Yeni Şube

Köfteci Ramiz İstanbul Avrupa yakasının en gözde noktalarına 3 yeni şube daha açtı. Beşiktaş çarşı, Bakırköy İstasyon Caddesi ve 4 Levent'te yer alan şubelerin açılışları görkemli oldu.


Bursa Anatolium AVM’deyiz…

Corio Bursalıları farklı bir alışveriş ve yaşam kültürü ile buluşturuyor... Toplam 190 bin metrekarelik alan üzerine kurulan Anatolium AVM’de aradığınız her şey tek adreste birleşiyor.


Gebze Center AVM’deyiz!

Köfteci Ramiz Kocaeli ilindeki üçüncü şubesini Gebze’de, Gebze Center AVM’de açtı. Toplam 140.000 m2 alana sahip olan AVM’de 60.000 m2 kiralanabilir alan mevcut...


İstanbul’da 3 Yeni Şube Daha

17 ilde 71 şubeye ulaşan Köfteci Ramiz İstanbul’da 3 yeni şube daha açtı. Etiler Akmerkez AVM, Sefaköy ArmoniPark AVM ve Ümraniye CarrefourSA AVM’de açılan şubelerimiz geniş bir kitleye hitap ediyor.


Afyonkarahisar’da Açıldık

İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya; eğer bu şehirlerden birine karayolu ile gidecekseniz Türkiye’nin kalbi olan Afyonkarahisar kavşağında Afium Outlet ve Eğlence Merkezi’nde bulunan restoranımıza uğrayın.


Yeni Konsept Rames Cafe&Rest

Köfteci Ramiz yeni markası "RAMES CAFE&REST"in ilk mağazasını İzmir Selway Outlet Park'da açtı. Cafe ve Restaurant konseptini birlikte sunan RAMES'lerin ilkinin açılış törenine çok sayıda davetli katıldı.


Avrupa Konutları'ndayız!

Köfteci Ramiz 66. şubesini Gaziosmanpaşa Avrupa Konutları'nda açtı. 6 Haziran 2010 tarihinde açılışı yapılan restoran aynı zamanda İstanbul'daki 46. Köfteci Ramiz...


1   2   3   4   5   6   7   8   9   10