Duyurular

Anasayfa > Duyurular

Ataköy Konakları'ndayız...

Nisan 2010 dan itibaren Ataköy Konakları mevkii 6. kısım da kapılarını açan Ataköy Alışveriş ve Yaşam Merkezi 23.000 M2 arsa alanı üzerinde toplam 100 bin M2 inşaat alanı ve 25 bin M2 kiralanabilir alana sahiptir.


Aydın şubemiz açıldı!

Aydın Muğla karayolunun 2. kilometresinde Kahve Bahane mevkiinde açılan yeni Köfteci Ramiz 500 metrekare kapalı, 250 metrekare açık alanıyla 250 kişiyi ağırlayabiliyor.


Ankara ANKAmall'dayız

12 Mayıs 2006'da Türkiye'nin Alışveriş Merkezi ünvanıyla kapılarını ziyaretçilerine açan ANKAmall AVM, dünyanın seçkin markalarından oluşan 300'den fazla mağazası, 5M Migros...


CarrefourSA Maltepe Park’tayız

Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markalarını aynı çatı altında toplayan CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde, ziyaretleri daha keyifli hale dönüştürmek için tüm detaylar düşünülmüştür.


Forum Bornova'da Açıldık

Ege Bölgesinin ve İzmir'in ilk açıkhava alışveriş merkezi olan Forum Bornova, değişimin, eğlencenin, yeniliğin ve alışverişin yeni merkezi olmaya devam ediyor. Açık ve kapalı alanların yer aldığı Forum'da IKEA, Kipa hipermarket...


Konya Kulesite'deyiz

Konya’daki en prestijli alışveriş ve eğlence merkezi olan Kulesite, 42 katlı ofis kulesi ve çarşı bloğu olmak üzere iki ana bölümden oluşmaktadır. Ünlü markalardan oluşan 115 mağazası, food court’u, sinema salonları, süpermarketi ile...


Eskişehir EsPark’ta Açıldık

Eskişehir’in en büyük alışveriş merkezi olan EsPark, Anadolu Üniversitesi’nin hemen yanında yer alıyor. Eskişehir’in merkezinde Bağlar Caddesi üzerinde bulunan merkez, Köprübaşı veya Doktorlar Caddesi gibi en yakın merkezlere de yürüyüş mesafesinde..


İzmit Alemdar Caddesindeyiz

Köfteci Ramiz İzmitli köfte severlerle buluşmaya devam ediyor. İzmit’in en işlek ve merkezi caddesi olan Alemdar Caddesinde, Altınnal Otel’in hemen yanı başında açılan yeni şubemiz 270 metrekarelik alana sahip.


İzmit ArastaPark AVM’deyiz

İzmit’in Yahyakaptan semtinde, Süleyman Demirel Kültür Merkezinin karşısında açılan ArastaPark AVM, bowling salonu, oyun ve sinema salonlarıyla özellikle gençlerin ilgi odağı halindedir.


Tepe Nautilus’ta Açıldık!

156 bin metrekarelik alana sahip Tepe Nautilus, İstanbul’un gözde lokasyonları arasında yer alan Kadıköy Acıbadem’de Eylül 2002 tarihinden bu yana faaliyet gösteriyor. AVM öncelikle Anadolu yakasının ve tüm İstanbul’un çekim merkezidir.


1   2   3   4   5   6   7   8   9   10