Duyurular

Anasayfa > Duyurular

En Beğenilen Marka Ödülü

Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneğinin (AYD), GFK Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirdiği "AVM'lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları" araştırması sonuçlandı. Köfteci Ramiz Restoran kategorisinde 1. oldu.


Forum İstanbul'da Açıldık!

Forum İstanbul, mağaza karması, eğlence alanları ve hizmet anlayışı ile İstanbul'lu ziyaretçilerin yanısıra yerli ve yabancı turistler için de çekim merkezi durumunda. Avrupa'nın en büyük alışveriş ve yaşam merkezi olan Forum İstanbul...


Bakırköy İncirli Caddesi'ndeyiz

Köfteci Ramiz Türkiye'de 51. şubesini, İstanbul'da ise 34. şubesini Bakırköy'ün en işlek ve en kalabalık caddesi olan İncirli Caddesinin orta noktasında açtı. Eski Toprakbank'ın olduğu yerde açılan yeni şubemizde 240 kişi aynı anda servis alabiliyor.


Maltepe Sahil Şubemiz Açıldı!

İstanbul'un en büyük semtlerinden biri olan Maltepe'de, Maltepe Süreyyapaşa sahilyolunda, 3M Migros ve Derimod depo mağazasının bulunduğu ünitede Köfteci Ramiz yeni şubesini açtı.


Cağaloğlu Şubemiz Açıldı!

Türk basınının beşiği olarak bilinen Bab-ı Ali Yokuşu Hürriyet, Milliyet, Sabah gibi medya devlerine ev sahipliğini yapıyordu. 1990'ların ortasına kadar Türk basınının merkezi olarak anılan Cağaloğlu,büyük gazetelerin oradan taşınmış olmasına rağmen


Kozyatağı Carrefour'dayız

1994 yılında açılmış İstanbul Anadolu Yakasının ilk alışveriş merkezi olan Kozyatağı (İçerenköy) Carrefour bünyesinde, Mudo City, DESA, Twiggy, KİP, Beymen Club, Nike, Lacoste, Benetton, Kiğılı, Mavi Jeans, Adidas, Levis, Abbate, Boyner, Zeki Triko..


212 AVM'de Açıldık!

Köfteci Ramiz'in 46. şubesi 212 İstanbul Power Outlet'te açıldı. İstanbul’un en büyük Power Outlet’ i 212 AVM, teraslı restaurant alanları, çatısında yer alacak açık sosyal alanları ile her türlü aktiviteye ev sahipliği yapma kapasitesine sahip.


44. Şubemizi Eyüp'te Açtık

İstanul'daki 28. Şubemiz olan Eyüp şubesi Eyüp Sultan Camii Meydanı'nda açıldı. Açılışta kurdelayı İstanbul Merkez Vaizi Seyfettin Alkan ile Köfteci Ramiz adına Birol Taşkınlar birlikte kesti.


Özdilekpark AVM'de Açıldık!

Antalya'nın en büyük AVM'si olan Özdilekpark, 102 bin metrekare alan üzerine inşa edildi. İçinde 110 mağazanın yanı sıra, restoranlar, gıda, yapı ve teknoloji marketleri bulunan Özdilekpark'ı yıllık 10 milyon kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.


43. Şube Capitol AVM'de Açıldı

Köfteci Ramiz İstanbul'un en köklü alışveriş merkezlerinden biri olan Capitol AVM'de 12 Ağustos 2009 tarihinde açıldı. 1993 yılında kurulan Capitol AVM, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi ICSC tarafından "Avrupa'nın En İyi Projesi" seçildi...


1   2   3   4   5   6   7   8   9   10