Duyurular

Anasayfa > Duyurular

Merter Şubemiz Açıldı!

13 farklı ülkede yaklaşık 700'ün üzerinde alışveriş merkezine sahip olan Alman şirketi Metro Grup, Türkiye’deki 10'uncu alışveriş merkezini tüketiciyle buluşturdu.


Kadıköy Şubemiz Açıldı!

İstanbul'un en önemli merkezlerinden biri olan Kadıköy Altıyol'da Boğa Heykelinin yanında açılan şubemize ilgi büyük oldu. Spor dünyasından ünlü simaların katıldığı açılışta Kanal D ve NTV spor kameraları da çekim yaptı.


Rock'n Coke 2009

Türkiye'nin en büyük açıkhava müzik etkinliği Rock'n Coke, 17-19 Temmuz tarihleri arasında yapıldı. Rock müzik tutkunlarını üç gün-üç gece boyunca müzikle doyuran festivalde katılımcılar İstanbul Park'ta kurulan müzik kasabasında konakladı.


Kadıköy'de Açılıyoruz

İstanbul Anadolu yakasının mekezi konumunda olan Kadıköy aynı zamanda yaklaşık 750 bin olan nüfusuyla Türkiye'nin en büyük ilçelerinden biri. Köfteci Ramiz, Kadıköy'ün buluşma noktası olan Altıyol'da boğa heykelinin yanında yeni şubesini açıyor.


Ramiz Balkan Sound Festivali'nde

Balkan muziğinin en iyileri, 28 Haziran Pazar günü İstanbul Maçka Küçükçiftlik Park`ta `The Balkan Soundz Festival` kapsamında bir araya geldi. Festival tüm gün boyunca Balkanların hareketli ve neşeli ezgilerini izleyiciyle buluşturdu.


Fulya Real Şubemiz Açıldı

Real ilk defa Almanya’da tanıttığı ‘geleceğin mağaza’ konseptinin bir parçası olan akıllı robotu Fulya mağazasında Türk tüketicisiyle buluşturuyor. Akıllı robot, üzerindeki ekran yardımıyla belirtilen reyonu sesli olarak tarif ediyor


İstinye Park Şubemiz Açıldı!

38. Şubemiz İstinye Park Avm’ de açıldı! Avrupa’nın en iyi alışveriş merkezi, Türkiye’nin en iyi köftecisi ile buluştu!


37. Şubemiz İstanbul Maltepe'de

37.şubemizin İstanbul Maltepe Minibüs Caddesi’ndeki açılışında futbol dünyasından ünlü yüzler katıldı!


Anneler Gününe Özel...

Köfteci Ramiz olarak anneler gününde tüm annelerimiz için özel bir hediyemiz var. Sizleri bu özel günde annelerinizle birlikte tüm Ramiz şubelerine bekliyoruz.


36. Şubemizle Profilo AVM'deyiz

Köfteci Ramiz, Profilo Alışveriş Merkezi’nin food court’undaki seçkin restoranlar arasında yerini aldı. Profilo Alışveriş Merkezi; 209 mağazası, 7 sinema salonu, 3 tiyatro salonu ile ziyaretçilerin hoşça vakit geçirmesini sağlıyor.


1   2   3   4   5   6   7   8   9   10